Manisa'da trafik kazası: 3 ölü 8 yaralı

Manisa'da trafik kazası: 3 ölü 8 yaralı.8053
  • Giriş : 01.12.2007 / 13:46:00

Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Manisa'nın Saruhanlı ilçesi İshak Çelebi beldesinde meydana gelen ve 3 kişinin öldüğü trafik kazasında yaralanan 11 kişinin kimlikleri belirlendi.

Kazada yaralanan ve kaldırıldıkları Manisa ve Merkez Efendi Devlet hastanelerinde tedavi altına alınan yaralıların isimleri şöyle:

Şemsettin, Gülsüm, Sabri, Tuğba, Enver, Didem ve Ceylan Yıldırım ile Şeyma, Gülseren, Hatice ve İsmail Demirkapı. Kazaya karışan minibüsün, İstanbul'dan Torbalı'ya gelin almak üzere geldiği, gelin ve ailesini düğüne götürürken kazanın meydana geldiği öğrenildi. Kazada yaralanan Şemsettin Yıldırım'ın damadın babası, Şeyma Demirkapı'nın ise gelin olduğu, damadın da İstanbul'da beklediği belirtildi.

İzmir'in Torbalı ilçesinden İstanbul yönüne giden Tevfik Taşçı yönetimindeki 34 FJB 12 plakalı minibüs ile karşı yönden gelen ve sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 45 HS 120 plakalı otomobil, Kaya Petrol İstasyonu önünde çarpışmıştı. Kazada, Engin Kapı (37) ve Muzaffer Kartok (21) ile henüz kimliği belirlenemeyen 3-4 yaşlarında çocuk ölmüştü.Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious