Manisaspor destek bekliyor!

Manisaspor destek bekliyor!.36380
  • Giriş : 01.11.2008 / 17:46:00
  • Güncelleme : 01.11.2008 / 18:12:43

Manisaspor, yarın sahalarında oynayacakları Adanaspor maçında taraftar desteğine ihtiyacı var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Manisaspor'un kulüp başkanı Kenan Yaralı, yarın sahalarında oynayacakları Adanaspor maçında taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Yaralı, Adanaspor Kulubü Başkanı Bayram Akgül ve futbolcular ile Manisa Kuyumcular Çarşısı'nda Muharrem Uzunlar ve Korhan Korulareli'nin sahibi olduğu ''Korhan Kuyumculuk''un açılış törenine katıldı.

Yaralı, yarın 19 Mayıs Stadı'nda Adanaspor ile yapacakları maçı kazanmak istediklerini, bunun için taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu belirterek, ''Onların desteği bizim gücümüze güç katacak'' dedi.

Erman Güraçar ile Hüseyin Tok'un sakatlıkları nedeniyle yarınki maçta yer alamayacağını ifade eden Yaralı, kaleci Ufuk'un oynayıp oynamayacağının yarın sabah belli olacağını kaydetti.

Adanaspor Kulübü Başkanı Bayram Akgül ise futbolun dostluk ve kardeşliği pekiştirdiğini belirterek, ''Bizim rakipliğimiz sadece yeşil sahada ve 90 dakikadır. Futbol, dünyada dostluğu en iyi sağlayan spor dalıdır'' diye konuştu.

Kuyumcu dükkanı açılışına Manisaspor Basın Sözcüsü Zeki Ayaydın, Manisaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, futbolcular Sezer Öztürk, Ufuk, Rafael, Güven, Tufan ve Ferhat da katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*