Manisaspor'da 3 imza daha!

Manisaspor'da 3 imza daha!.12478
  • Giriş : 11.07.2008 / 16:12:00

Bank Asya 1. Ligi'nde mücadele edecek olan Manisaspor'da bugün 3 yeni futbolcunun daha sözleşmesi, törenle imza altına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tarık Almış Spor Tesislerinde As Başkan ve Basın Sözcüsü Zeki Ayaydın ile Manisaspor Futbol Şube Sorumlusu Erdal Türek'in de hazır bulunduğu törende, Beşiktaş'tan transfer edilen Adem Büyük ve Denizlispor'dan kaleci Bulut Basmaz ile 3'er yıllık, Trabzonspor'dan Ufukhan Bayraktar ile 2 2 opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık sözleşme imzalandı.

Asbaşkan Ayaydın, burada yaptığı konuşmada, Banka Asya 1. Ligi'nde güçlü kadro oluşturmak için çabalarının devam ettiğini belirterek, yeni katılan oyuncuların da Manisaspor'un başarısı sahalarda ter dökeceklerine ve takımı tekrar Süper Lig'e taşıyacaklarına inandığını söyledi.

Ufukhan Bayraktar ise “Öncelikle buraya geldiğim için çok mutlu oldum. Manisaspor, Banka Asya 1. Ligi'nde hedefleri olan bir takım. Bu sezon iyi transferler gerçekleştirildi. Bu seneki amacımız ve hedefimiz takımımızı zirveye taşımak ve tekrar Süper Lig'e çıkarmak. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz” dedi.

Yeni transferlerden Bulut Basman da, Manisaspor'u layık olduğu yere çıkarmak için güç birliği yapacaklarını ve sezon sonunda hedefi kucaklayacaklarını bildirdi.

Takımın, geçen yıldan hiçbir şey kaybetmemişcesine kadrosu bulunduğunu belirten Adem Büyük ise “Çok yetenekli arkadaşlar ile aynı çatı altında buluştuk. Forma kapma savaşı daha şimdiden başladı. Taraftarımızın desteği ile layık olduğumuz Süper Lige çıkacağımıza inanıyorum. Manisaspor takımında şampiyonluğu tatmak ve yaşamak istiyorum. Bu sene hedefim rakip kalelere en az 20 gol atmak” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*