Manisaspor'da şok operasyon

Manisaspor'da şok operasyon .6938
  • Giriş : 02.11.2007 / 20:21:00

Vestel Manisaspor İdari Menajeri Mustafa Turgat, iyi niyet çerçevesinde yönetim kurulu ile yollarının ayrıldığını bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turgat, yaptığı açıklamada, Vestel Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı ve yönetiminin, “kendisiyle çalışamayacağı sinyallerini verdiğini”, yüz yüze görüşerek, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde yollarını ayırdıklarını belirtti.
Kulübe 4,5 yıl hizmet verdiğini kaydeden Turgat, şunları kaydetti: “Manisalılar, benim bugüne kadar ne yapmak istediğimi anlamış değiller. Anlayamadıkları bu süreç önümüzdeki günlerde daha net biçimde ortaya çıkacaktır. Vestel Manisaspor'da görev aldığım tüm süre içinde olanlarla ilgili önümüzdeki günlerde geniş çaplı bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Vestel Manisaspor'un yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum.”

Vestel Manisaspor As Başkanı ve Basın Sözcüsü Arif Koşar da tasarruf tedbirleri kapsamında idari yapıda değişikliğe gidildiğini açıkladı.

Turgat'ın yerine Genel Müdür olarak Alpaslan Kaya'nın göreve getirildiğini ifade eden Koşar, tesisler sorumlusu Selçuk Özen'in yerine Osman Korkmaz'a, Gençlik Geliştirme ve Program Sorumluluğu da Zühtü Babacan'ın yerine Ümit Akdağ'a görev verildiğini kaydetti.
Koşar, Öner Karalar'ın başkan danışmanlığı ve futbolcularla yönetim arasında koordinatörlüğe atandığını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious