Manisa'ya Portekizli stoper

Manisa'ya Portekizli stoper.15364
  • Giriş : 15.01.2008 / 19:11:00

Vestel Manisaspor, Portekizli stoper Jose Antonia Dos Santos ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1,5 yıllık anlaşma sağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Almanya'nın Mönchengladbach takımında son iki sezonda 63 kez forma giydiği bildirilen 30 yaşındaki oyuncu ile Tarık Almış Tesisleri'nde sözleşme imzalandı. Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, ''Jose Antonia takımımıza katkı sağlayacak çok deneyimli bir oyuncu. İyi bir transfer yaptığımızı düşünüyorum'' dedi.

Jose Antonia da Manisa'da kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu, takımı bulunduğu noktadan ileri taşımak için arkadaşlarıyla çaba harcayacaklarını söyledi. Jose Antonia, Vestel Manisaspor'da 50 numaralı formayı giyecek. Vestel Manisapor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardarer de Beşiktaş'tan Koray'ın hafta içinde Manisa'ya geleceğini kaydederek, şu bilgileri verdi:

''Koray'ın tedavisine Manisa'da devam edilecek. Galatasaray maçında oynar diye düşünüyoruz. Koray'la hiçbir problemimiz yok, gelince sözleşme yaparız. İki nokta transfer daha yapacağız. Bu takımın hızla üst sıralara tırmanması gerekiyor.'' Vardarer, Zelenka ile sözleşmeyi karşılıklı olarak feshettiklerini de bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious