Manken Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar

Manken Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar.12621
  • Giriş : 19.05.2017 / 10:43:00

Eski manken Ebru Şallı'nın yıllar önce başından geçtiği iddia edilen olay ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Cem Yılmaz ile yaşadığı iddia edilen aşk ve çıplak pozlarının basına sızması ile magazin gündeminden düşmeyen Ebru Şallı ile ilgili çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. Ebru Şallı'nın tecavüze uğramaktan son anda kurtulduğu ortaya çıktı.

Türkiye’de pilates denilince ilk akla gelen isimlerden olan Ebru Şallı hakkında açıklama yapan kişiyse gazeteci ve televizyon yorumcusu Bilal Özcan oldu. Yorumculuk yaptığı magazin programında konuşan Özcan, çok şaşırtıcı bir iddia ortaya attı.

Bilal Özcan; “Ebru Şallı'ya tecavüze kalkıştılar” dedi. Bunun üzerine “Ne zaman?” diye soran program sunucusuna tüm detayları şu sözlerle anlattı: “ İstanbul dışında bir otel odasında oldu bu olay. Ebru Şallı direndi, iffetini ve namusunu korudu. Yıllar önce yaşandı ama Ebru Şallı kendisi isterse detaylarını anlatır” diye konuştu. Bu iddiası sonrasında anne babaları uyaran Özcan şunları söyledi: “Ben bu açıklamayı anne ve babaları, genç kızları, delikanlıları uyarmak için yapıyorum. Entertaiment alemi, renkli dünya, eğlence dünyası denilen o alemin perde arkasında her türlü pislik yaşanmaktadır. Ünlülerin kazandıkları paraya, yaşadıkları hayata heveslenmeyin. Uyuşturucu, alkol, tecavüz gibi tüm belalar ne yazık ki o alemin gerçeğidir. Anne ve babalar evlatlarını bu renkli dünyadan uzak tutsunlar…”

SÖZCÜ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*