Mankenlerin saç başa sandalye kavgası!

Mankenlerin saç başa sandalye kavgası!.8815
  • Giriş : 27.03.2008 / 14:49:00
  • Güncelleme : 27.03.2008 / 15:32:03

Aysu Baceoğlu ile Şebnem Schaeffer sandalye yüzünden saç saça baş başa kavga etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mankenler arasındaki sular durulmuyor. Konya'daki bir defilede; Aysu Baceoğlu ile Şebnem Schaeffer sandalye yüzünden saç saça baş başa kavga etti....

Podyumun taş bebekleri arasında yaşanan kavgaların son kahramanları; Aysu Baceoğlu ile Şebnem Schaeffer oldu. Gittiği her yerde bir tartışmaya karışan Şebnem, Konya'yı da birbirine kattı. Aysu ile Şebnem arasındaki kavga şöyle başladı: Defile öncesi kuliste yorgun düşen Şebnem Schaeffer, konukların oturacağı sandalyelerden birini kulise taşıyarak kitap okumaya koyuldu. Defilede boy gösterecek hiçbir manken arkadaşıyla konuşmayan Şebnem, bir ara yerinden kalktı. Bu sırada sandalyenin boş olduğunu gören Aysu Baceoğlu, sandalyeye alarak kulisin öbür ucuna taşıdı. Döndüğünde sandalyesinin yerinde yeller esen Şebnem Schaeffer, bağıra çağıra ağlamaya başladı. Şebnem Schaffer'in bu halleri karşısında kuliste bulunan tüm mankenler şaşkına döndü.

'Kıymetli' sandalyesini aramaya koyulan Şebnem, burada Aysu'nun oturduğunu görünce meslektaşına bağırdı ve kalkmasını söyledi. Şebnem, Aysu'nun "Sen kim olduğunu sanıyorsun?" cevabı karşısında daha da sinirlendi. Alevlenen tartışmada; mankenler saç saça baş başa kavga etti. Olay, diğer mankenlerin araya girmesiyle son buldu.

Aysu Baceoğlu ile Şebnem Schaeffer arasında yıllar önce de sert bir kavga yaşanmıştı. Aysu, Şebnem'in 'bakirelik raporunu göstermesi' üzerine şunları söylemişti: "Podyum dünyasında bakire manken falan yok. O namuslu da, diğer mankenler namuzsuz mu? Bu çok çirkin bir açıklama."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious