Mansız'dan sahalara dönüş sinyali

Mansız'dan sahalara dönüş sinyali.12347
  • Giriş : 06.08.2008 / 11:04:00

Beşiktaş'ın eski milli futbolcusu İlhan Mansız yeşil sahalara dönüş sinyali verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş'ın eski milli futbolcusu İlhan Mansız, bir süredir Almanya'da sürdürdüğü yeni tedavi sürecinde, tekrar yeşil sahalara dönebilmesi için bir umut doğduğunu söyledi.

Dizi çekimleri için geldiği İzmir'in Foça ilçesinde Mansız, Almanya'da tesadüfen tanıştığı terapistine omzundaki sakatlığın yanı sıra, dizlerini de gösterdiğini, Almanya'da haftanın dört günü tedavi ve idman programına katıldığını kaydetti.

"Benim vücudumdaki geçmişten gelen birçok problemin birikimiyle oluşan bir patlamaydı, o hasarları gidermeye çalışıyoruz" diyen Mansız, haftanın üç gününü Foça'da, dört gününü de Almanya'da geçirdiği yoğun bir dönemin içinde olduğunu söyledi. Mansız, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bunu öncelikle ilerideki dönemde sağlık açısından sorun yaşamamak için yapıyorum, henüz spora döneceğim demek için çok erken, ama ufak da olsa bir ışık var, tedavi ve antrenmanlarıma devam ediyorum."

Futbolun kendisi için "kapanmamış bir sayfa" olduğunu, istediği kadar Futbol oynayamadığını ifade eden Mansız, ilk ameliyatını 27 yaşında olduğunu ve bunu takip eden 4 yıl içinde toplam 6 ameliyat geçirdiğini belirterek, en verimli döneminden 6 yılın kayıp olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*