Marco Cimbom'a mı gidiyor?

Marco Cimbom'a mı gidiyor?.27029
  • Giriş : 01.05.2008 / 13:35:00
  • Güncelleme : 01.05.2008 / 13:41:53

Fenerbahçe Yönetimi ile Mehmet Aurelio’nun menaceri Bayram Tutumlu arasında esen sert rüzgarlar giderek daha da şiddetleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tutumlu sezon sonunda Aurelio’nun Fenerbahçe ile olan sözleşmesinin bittiğini belirterek, “Fenerbahçe’nin bir yıllık opsiyon üzerinden sözleşmeyi uzatması kesinlikle geçerli değildir. Bunu FIFA ve UEFA’ya da sorup öğrenebilirlerdi. İki hafta sonra Marco tamamen serbest kalıyor. Türkiye ya da Avrupa’da istediği takıma gidebilir. Buna kimse engel olamaz” diye konuştu.

Tekrar görüşecekler...

Tutumlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Aurelio devre arasında Fener’den ayrılacaktı. Ancak benim ailemden gelen baskı yüzünden transfer gerçekleşmedi. Sezon bittikten sonra herşey ortaya çıkar.” Aurelio’nun Fenerbahçe’deki geleceği hakkında bu sözleri sarfeden Tutumlu’nun Galatasaray ile temas halinde olduğu ifade ediliyor.

Aurelio gibi bir oyuncuyu bonservis bedeli ödemeden transfer etme fikri Cim Bom’un iştahını kabartırken, Sarı-Kırmızılı yöneticilerin önümüzdeki günlerde bir kez daha Tutumlu ile görüşmesi bekleniyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious