Mardin şehidini toprağa verdi

Mardin şehidini toprağa verdi.14287
  • Giriş : 21.06.2009 / 22:31:00

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde nöbet değişimi sırasında kaza kurşunuyla şehit olan er Serdar Kurt'un cenazesi Mardin'in Midyat ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde nöbet değişimi sırasında kaza kurşunuyla şehit olan er Serdar Kurt'un naaşı, memleketi Midyat ilçesine bağlı Budaklı köyündeki baba evine getirildi.

Daha sonra şehidin cenazesi okunan dualar ve gözyaşları arasında köy mezarlığında toprağa verildi. Şehit erin cenazesine Kaymakam Mustafa Yılmaz, Garnizon Komutanı Albay İhsan Tavazar ve Jandarma Komutanı Binbaşı Bahtiyar Yılmaz da katıldı. Kaymakam Yılmaz şehit erin annesine başsağlığı dileğinde bulundu. Garnizon komutanı Tavazar, şehit erin sarılı bulunduğu Türk bayrağını şehidin amcasına verdi. Cenaze töreninde şehidin bayılan bir yakını hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan, Bursa'da vatani görevini yaparken itfaiye aracı ile ağaç arasında sıkışarak şehit olan er Cemal Kaya'nın cenazesi Dargeçit ilçesi Sümer beldesi Bostanlı köyünde toprağa verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*