Maresca: F.Bahçe bizden üstündü

Maresca: F.Bahçe bizden üstündü.11583
  • Giriş : 06.03.2008 / 20:40:00

Maresca, düzenlediği basın toplantısında, “Fenerbahçe öyle bir takım ki, eğer oynamasına fırsat verirsen çok iyi futbol oynuyorlar. Burada da bu yaşandı” diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şampiyonlar Ligi’nde Fenerbahçe’nin elediği Sevilla’da futbolcular ve teknik direktör Manolo Jimenez’e yönelik eleştiriler devam ederken, İtalyan futbolcu Enzo Maresca “Fenerbahçe, bizden biraz üstündü” diye açıklama yaptı.

Maresca, düzenlediği basın toplantısında, “Fenerbahçe öyle bir takım ki, eğer oynamasına fırsat verirsen çok iyi Futbol oynuyorlar. Burada da bu yaşandı” diye konuştu.

Sevilla’nın takım olarak karakterinin, her zaman kazanmak ve atak oynamak olduğunu belirten Maresca, “Fenerbahçe’ye karşı 2-0 galipken, atak oynamak yerine skoru korumayı ve topa daha fazla sahip olmayı, kendi oyun düşüncemde daha fazla tercih ederdim” diye konuştu.

Sevilla’nın defans sorununun yeni değil geçen yıldan kalan bir sorun olduğunu kaydeden tecrübeli futbolcu, teknik direktör Jimenez’e yönelik suçlamaları da doğru bulmadığını vurguladı.

Maresca ayrıca, şu anda, kaybetme korkusu ve baskısı sorununu yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious