Mariah Carey evlendi

Mariah Carey evlendi.18432
  • Giriş : 02.05.2008 / 17:41:00

Amerikan müzik listelerinde son 2 haftadır bir numara olan Mariah Carey, kendinden 11 yaş küçük genç rap yıldızı Nick Cannon ile evlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

New York Post gazetesinin Carey'e yakın bir kaynağa dayanarak dün verdiği habere göre, Carey Nick Cannon ile şarkıcının Bahamalar'da Eleuthera adasındaki evinde aile üyelerinin ve arkadaşlarının katıldığı bir törenle önceki gün gizlice evlendi.

Basında yer alan söylentilere göre, Cannon, geline nişan hediyesi olarak verdiği 2.5 milyon dolarlık yüzüğü kendi tasarladı.

Carey, Cannon ile "Bye, Bye" adlı son şarkısının haftalar önce yapılan klip çekimi sırasında tanıştıktan sonra çıkmaya başlamıştı.

90'lı yılların en çok satan kadın şarkıcısı 38 yaşındaki Carey'in "E=MC2" adlı son albümü Amerikan müzik listelerinde son 2 haftadır bir numarada bulunuyor.

Bir zamanlar Sony müzik şirketinin sahibi Tommy Mottola ile evli olan ünlü şarkıcı, ABD'de 1 numaraya ulaşan 18 şarkısıyla rock Kralı Elvis Presley'i tahtından etmişti.

27 yaşındaki Cannon, 2002'de "Drumline" ve 2004'te "Shall We Dance" filmlerinde oynadı. İlk kez evlenen Cannon'un kendi adını taşıyan albümü ise 2003'te piyasaya çıkmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious