Markette bıçaklı gasp!

Markette bıçaklı gasp!.11433
  • Giriş : 03.06.2008 / 14:07:00

Ankara'da ellerinde sallama tabir edilen bıçak ve bir köpek bulunan 2 kişi bir şahsı markete sıkıştırarak darp etmek istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aralarında bir süre tartışan şahıslar, polis ekiplerinin geldiğini görünce olay yerinden hızla uzaklaştı. Kaçan şahısları arayan polis, birini kısa sürede yakaladı.

Olay, saat 03.00 sıralarında Çankaya Libya Caddesi üzerinde meydana geldi. Ellerinde sallama tabir edilen bıçak bulunan ve yol ortasında tartışmaya başlayan 2 kişi, bir şahsı darp etmek istedi. Şahsı bir markete sıkıştıran iki kişi, ellerinde bulunan döner bıçaklarıyla çevreye saldırdı. Market sahibi tarafından sakinleştirilmeye çalışılan saldırganlar, polis ekiplerinin geldiğini görünce tartıştığı şahsı öperek, olay yerinden hızla uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, saldırganları yakalamak için arama başlattı. Çevrede araştırma yapan ekipler, aradığı şahısları bir binanın arkasına kaçarken gördü. Araçlarından inerek, şahısların peşinden giden polis ekipleri saldırganları elinden kaçırdı. Kaçan şahıslar, köpeklerini binanın arkasına bıraktı. Saldırganları aramaya devam eden polis ekipleri, İncesu Caddesi üzerinde bir şahsın kendilerine doğru geldiğini gördü. Basın mensupları tarafından teşhis edilen şahıs, ekip otosuna bindirildi. Bir süre önce elinde bulunan döner bıçaklarıyla çevreye saldıran şahsın, suç aletinin yanında olmadığı görüldü.

Gözaltına alınan ekip otosuyla polis merkezine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious