Marmara'da büyük deprem olacak mı?

Marmara'da büyük deprem olacak mı?.13735
  • Giriş : 20.02.2009 / 18:38:00

Beklenen büyük Marmara depremi kapıda… Erhan Çelik’le İskele Sancak’ta bu hafta olası Marmara depremi bütün yönleriyle masaya yatırılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Türkiye'nin demokrasi platformu Erhan Çelik'le İskele Sancak her hafta gündeme damgasını vuran tüm gelişmeleri ekrana getiriyor.

BEKLENEN BÜYÜK MARMARA DEPREMİ İSKELE SANCAK'TA KONUŞULUYOR

Uzmanlar, felaket psikolojisi üzerinde çalışan doktorlar, şehir plancılar ve gazeteciler İskele Sancak'ta olası depremi ve sonuçlarını tartışıyor.

Beklenen büyük Marmara depremi kapıda. Uzmanlar uyarıyor; deprem her an olabilir. Marmara'da sıra dışı hareketlilik var. İstanbulluların korku içinde bekledikleri olası büyük deprem Erhan Çelik'le İskele Sancak'ta masaya yatırılıyor. deprem için tarih veren uzmanlar, felaket psikolojisi üzerinde çalışan doktorlar, şehir plancılar ve gazeteciler aynı stüdyoda buluşuyor. Olası Marmara depremini bütün yönleriyle İskele Sancak'ta tartışıyor. deprem tarihinden, olası deprem için alınan önlemlere, deprem sonrasındaki duruma ilişkin bütün sorunlar uzman konukların görüşleriyle İskele Sancak'ta.

Erhan Çelik'le İskele Sancak, Cuma akşamı saat 23.15'de Kanal 7'de! Türkiye'nin demokrasi platformu Erhan Çelik'le İskele Sancak'ta gündeme damgasını vuran konular ve tartışmalar ekranların tartışma klasiğinde masaya yatırılıyor.

*****

Kanal 7 Haber Saati sunucusu ve gazeteci Erhan Çelik, Türkiye'nin ve dünyanın gündemini ekrana taşıyor… Çarpıcı gelişmeleri uzman konuklarıyla değerlendirildiği İskele Sancak'ta tartışılmayanlar tartışılıyor, konuşulmayanlar konuşuluyor…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*