Maskeli Beşler Kıbrıs geliyor

Maskeli Beşler Kıbrıs geliyor.11553
  • Giriş : 18.12.2007 / 11:06:00

''Maskeli Beşler İntikam Peşinde'' ve ''Maskeli Beşler Irak'' serisinin devamı geliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

''Maskeli Beşler İntikam Peşinde'' ve ''Maskeli Beşler Irak'' serisinin devamı olan ''Maskeli Beşler Kıbrıs'' 11 Ocak 2008'de vizyona girecek.

United International Pictures'tan (UIP) aldığı bilgiye göre, 2005 yılından bu yana sinema salonlarında 2,5 milyon kişi tarafından izlenen serinin yeni bölümü ''Maskeli Beşler Kıbrıs''ı, senaryosunu da yazan Murat Aslan yönetti.

Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın, Şafak Sezer, Cengiz Küçükayvaz, Melih Ekener, Atilla Sarıhan, Hakan Ural, Deniz Akkaya, Seray Sever, Necmi Yapıcı, Erdal Tosun, Sinan Bengier, Hamit Haskabal, Burak Öncü, Ceyhun Yılmaz ve Deniz Oral'ın rol aldığı filmin konusu şöyle:

''Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlememeye tövbe eder ve ticaretle uğraşırlar. Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim (Mehmet Ali Erbil) kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir: Kıbrıs'ta bir kumarhaneyi soymak. Bir araya gelen ekip Kıbrıs'a hareket eder. Operasyon için yaptıkları planlar ve soygun çabaları çeteyi birbirinden komik sürprizlerle karşı karşıya getirecektir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious