Masstival'de yıldız yağmuru

Masstival'de yıldız yağmuru.22936
  • Giriş : 19.06.2008 / 13:26:00

Bu yıl 4 ile 6 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Masstival'de kelimenin tam anlamıyla 'yıldız yağmuru' yaşanacak.Alanis Morisette, Whitesnake ve Def Leppard; festivalin 'ağır topları'.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Masstival, World Play Club ana sponsorluğunda 4-5-6 Temmuz tarihlerinde Parkorman’da gerçekleşecek... Echoes Production’ın, bu yıl ikincisini gerçekleştireceği Masstival 2008’de Alanis Morissette, Stereophonics, Def Leppard ve Whitesnake gibi dünyaca ünlü isimlerin yanı sıra; Yüksek Sadakat, Redd, Özge Fışkın, Ogün Sanlısoy, Duman, Şebnem Ferah gibi Türk rock müziğinin önemli isimleri de sahneye çıkacak. ‘Kitleler için müzik festivali’ sloganıyla yola çıkan Masstival 2008’de yine Parkorman’ın 20 bin kişilik kapasitesinin yanında 2 bin kişilik kamp alanı oluşturuluyor.

Çıkardığı albümlerle dünyanın en çok albüm satan üç kadın sanatçısından biri olan ve üç dalda Grammy kazanan Alanis Morissette, 5 Temmuz tarihinde Masstival kapsamında sahneye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde çıkarttığı ‘Flavors of Entanglement’ adlı yeni albümünün Avrupa Turnesi kapsamında Alanis Morissette, grubuyla Türkiye’de olacak. Festivalde Galler kökenli grup Stereophonics 5 Temmuz’da sahneye çıkacak. Festivalin son günü olan 6 Temmuz’da Şebnem Ferah, yeni albüm çalışmaları öncesi son konserini Masstival’de verecek. 2006 yılında Türkiexye’de muhteşem bir konserle Türk seyircisiyle buluşan Whitesnake, bu kez Masstival kapsamında, 6 Temmuz tarihinde Parkorman’da olacak.

Ek bir not; Masstival ikinci yılında Avrupa Festivaller Birliği Yourope’a üye olarak kabul edildi. Avrupa’nın en önemli festivallerini temsil eden Yourope’un üyeleri arasında Rockwerchter, Roskilde, Glastonbury, Montreux gibi festivaller yer alıyor.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious