MasterCard'tan 'ATM Hunter'

MasterCard'tan 'ATM Hunter'.9101
  • Giriş : 25.04.2009 / 14:02:00

MasterCard, bulunulan konuma en yakın ATM'lerin yerini gösteren ''ATM Hunter'' programını Apple mağazalarında ve internette sunmaya başladığını duyurdu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


MasterCard'dan yapılan açıklamada, uygulamanın, iPhone ve iPod Touch kullanıcıları dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, en yakın ATM makinelerinin yerini görmesini sağladığı kaydedildi.

MasterCard ATM Hunter programının, iPod ve iPhonelar'dan Apple Uygulama mağazası ''www.itunes.com/appstore''dan ücretsiz indirilebildiği belirtildi.

MasterCard Konum Servisi platformu tarafından desteklenen MasterCard ATM Hunter programının, iPhone ve iPod Touch'ın yer belirleme teknolojilerinden faydalanarak arama yaptığı vurgulandı.

ATM Hunter programı, ATM'lerin konumunu göstermenin yanı sıra ATM'ye ulaşmak için yol tarifi de vererek, ATM güvenliği konusunda otomatik uyarılarda bulunuyor.

MasterCard Worldwide Dijital Pazarlama Başkanı Cheryl Guerin yaptığı değerlendirmede, MasterCard olarak, sadece kart kullanıcılarının değil, tüm tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik yenilikçi uygulamalar geliştirdiklerini belirterek, iPhone ve iPodlar için çıkardıkları ATM Hunter programı ile artık ATM aramakla zaman kaybedilmeyeceğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*