Masum göründüğüm için seçiliyorum

Masum göründüğüm için seçiliyorum.7775
  • Giriş : 22.06.2008 / 20:21:00

HABERTURK'te Fihrist isimli kültür-sanat programını sunan oyuncu Zeynep Konan, son olarak Binbir Gece'de oynadığı 'kötü kadın' imajı için ilginç bir tespitte bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hırsız Polis'te Timuçin Esen'in aldatan eşi Aylin'i, Binbir Gece'de Tardu Flordun'un Ceyda Düvenci ile ilişkisini bozmaya çalışan 'Zeynep'i canlandıran Zeynep Konan, hafta içi her gün HABERTURK'te 'Fihrist' isimli bir programla ekranlara geliyor.

Dizilerde hep 'kötü kadın' rolleriyle karşımıza çıkan Zeynep Konan, çok seçici olduğunu söyleyerek, farklı ve kendisini zorlayacak rollerde oynamayı tercih ettiğini belirtti.

Konan, kötü kadın olmaktan rahatsız olmadığını belirterek, "Kötüyü oynamak bir bakıma daha eğlenceli ve heyecan verici oluyor. Çünkü kendi kişiliğinizin dışına çıkıyorsunuz, gerçek hayatta yapmayacağınız davranışlarda bulunuyorsunuz. Hırsız Polis'te de Türkan Derya (yönetmen) beni masum göründüğüm için seçmişti. Kötü kadın denildiği zaman hep akla seksi sarışın, fettan kadınlar gelir. Sanırım bu kalıbın dışında bir fiziki görünüşüm olduğundan bu role seçildi. Binbir Gece'ye başlarken çok düşünmüştüm. Çünkü maalesef aynı tarz roller oynadığında üzerinizde kalıyor ama diziye başladıktan sonra Zeynep karakterinden çok keyif aldım ve severek oynadım" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious