Maximum Aktif Kartlar KGS özelliği kazandı

Maximum Aktif Kartlar KGS özelliği kazandı.12798
  • Giriş : 30.05.2009 / 16:18:00

İş Bankası’nın temassız ödeme aracı Maximum Aktif Kartlar KGS özelliği kazandı. KGS özellikli Maximum Aktif Kart sahipleri, köprü ve otoyollardan artık hızlı ve indirimli geçiş yapabilecek

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkiye İş Bankası'nın, 22 Ağustos 2008'de müşterilerin kullanımına sunduğu ve kullanıcı sayısı 115 bin adedi aşan temassız kredi kartı “Maximum Aktif Kart”, mevcut avantajlarına bir yenisini daha ekleyerek KGS özelliği kazandı.
20 Mayıs 2009 tarihinden sonra üretilecek tüm Maximum Aktif Kartlar, doğrudan KGS özellikli olarak müşterilerin kullanımına sunulacak. Böylece KGS özellikli Maximum Aktif Kart sahipleri, Türkiye genelindeki köprü ve otoyollarda geçiş ücretini KGS gişelerinde hızlı ve indirimli olarak ödeyebilecek.

Düşük tutarlı alışverişlerde bozuk para yerine geçen Maximum Aktif Kart'ın temassız ödeme özelliği sayesinde kart kullanıcıları, 35 TL altındaki alışverişlerini, kartlarını bu amaçla tahsis edilmiş okuyuculara göstererek, 1 saniye içinde şifre girmeden alışverişlerini tamamlayabiliyor. Maximum Aktif Kart aynı zamanda “Maximum” özelliği de taşıdığı için kullanıcılar, 35 TL'nin üzerindeki işlemlerde şifre kullanarak Maximum dünyasının taksit ve puan harcama gibi avantajlarından da aynı kartla yararlanabiliyor.

Maximum Aktif Kart ile 1 saniyede ödeme yapılabilen işyerleri arasında düşük tutarlı harcamaların yoğunlukla yapıldığı, ödemenin hızlı tamamlanmasının avantaj sağladığı çok sayıda işyeri yer alıyor. Üzerinde “Visa” logosu ve temassız ödeme ambleminin bulunduğu tüm ödeme noktalarında Maximum Aktif Kart'la 1 saniyede kolayca ödeme yapılabiliyor.

Maximum Aktif Kart ile kart kullanıcıları, hızlı ve güvenli alışveriş keyfini yaşamalarının yanı sıra artık KGS özelliği sayesinde köprü ve otoyollardan hızlı ve indirimli geçmenin rahatlığına da sahip olacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*