Meclis Başkanı Millileri tebrik etti

Meclis Başkanı Millileri tebrik etti.10325
  • Giriş : 16.06.2008 / 12:22:00

TBMM Başkanı Köksal Toptan, A Milli Futbol Takımı'nın 13. Avrupa Futbol Şampiyonası'nda çeyrek finale yükselmesi dolayısıyla dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'a tebrik mesajı gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TBMM İletişim Ofisi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Toptan, mesajında, futbolcuların büyük heyecan ve gurur yarattığını ifade etti. Toptan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

''A Milli Futbol takımımızın 13. Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde Çek Cumhuriyeti Milli Futbol Takımı'nı 3-2 yenerek çeyrek finale yükselmesi dolayısıyla futbolcularımızı, teknik heyeti ve tüm emeği geçenleri kutluyorum.

Özellikle, maçta yenik duruma düşmesine rağmen büyük bir inançla mücadele eden futbolcularımız bizlere büyük bir heyecan ve gurur yaşatmışlardır. Milli Futbol takımımızın çeyrek finalde de başarılarını devam ettirerek, ülkemizi ve Türk futbolunu en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Bu düşüncelerle, şahsınızda tüm futbolcularımıza ve teknik ekibe tekrar başarı dileklerimi iletiyor, hepinize sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious