MED öğrencisi Aygün, Türkiye 1.si

  • Giriş : 15.08.2006 / 00:00:00

Her yıl sınav şampiyonları çıkarmasıyla tanınan Mutlu Eğitim Dershaneleri (MED), yeni bir başarı ile yine Kütahya'nın Türkiye'deki gururu oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Konuyla ilgili açıklama yapan MED Anafen Şube Müdürü İbrahim Görmüş, 240 bin aday içinde, öğrencileri Mücahit Aygün'ün büyük bir başarı elde ederek Türkiye birincisi olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

MED'in kurulduğu günden bu yana çeşitli alanlarda Kütahya birincileri çıkardığı gibi, bazı yıllar Türkiye birincilikleri de elde ettiğini hatırlatan Görmüş, “1997 yılında Anadolu Lisesi sınavlarında Türkiye birinciliği, 2002 yılı Sağlık Meslek Lisesi sınavlarında Türkiye birinciliği, 2004 yılı ÖSS sınavında ekli puan Türkiye birinciliği ve bu yıl da DPYB sınavı Türkiye birinciliği olmak üzere dershanemiz kurulduğu günden bu yana tam 4 kez çeşitli sınavlarda Türkiye birincilikleri çıkarmıştır.” şeklinde konuştu.

Kütahya'da böyle bir başarıyı sadece MED'in gösterdiğine işaret eden Görmüş, “Başarılarıyla Kütahya eğitimine ciddi katkılarda bulunan dershanemiz, Kütahya başarısının 2 yıl içinde Türkiye'de 23. sıradan 13.cü sıraya çıkmasında büyük bir pay sahibidir. Bundan sonra da dershanemiz Kütahya'nın başarısı için özverili çalışmalarına devam edecektir.” dedi. Türkiye 1.si Mücahit Aygün'ün bu başarıyı yakalamasında emeği geçen dershane öğretmenlerine, ailesine, okuluna ve okul öğretmeni Melahat Altıntaş'a teşekkür eden Görmüş, öğrencinin başarısının devamı dileğinde bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious