Media Market 8. şubeyi Bursa'da açacak

Media Market 8. şubeyi Bursa'da açacak.25810
  • Giriş : 16.12.2008 / 18:50:00
  • Güncelleme : 16.12.2008 / 18:44:31

Media Markt Türkiye Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Nuri Topatan, ekonomik krizin Media Markt'ın büyüme çizgisini değiştirmeyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Avrupa'nın elektro market zincirlerinden olan Media Markt'ın Türkiye'deki 8. mağazası, yarın Nilpark Alışveriş Merkezinde hizmete açılacak.

Nuri Topatan, açılış dolayısıyla düzenlediği basın toplantısında, Bursa'da tüketicinin ihtiyaçlarına yeterince cevap verebilecek bir teknoloji marketi olmamasından yola çıkarak Bursa'da mağaza açma kararı aldıklarını söyledi.

Media Markt'ın ülke pazarına girdiği ilk günden beri elektronik perakende alanında yeni bir anlayış başlattığını ifade eden Topatan, tüketicilere bu doğrultuda hizmet sunduklarını belirtti.

Topatan, 2009 yılını Türkiye'de ''Agresif büyüme'' yılı olarak ilan ettiklerini dile getirerek, yılın son günlerinde açılacak Bursa mağazasının da bu iddianın kanıtı olduğunu vurguladı.

Media Markt'ın krize rağmen istihdam yaratmaya devam ettiğini dile getiren Topatan, şöyle konuştu:

''2009, krizin etkilerinin ciddi şekilde hissedildiği bir yıl olacaktır. Tüketiciler harcamalarını azaltabilir, psikolojik faktörlerin de etkisiyle tasarrufa yönelebilir. Ancak perakendeciler olarak içe kapanmak yerine etkin stratejilerle farklılaşmak, kriz dönemlerinde başarıya giden yolun kapısını açacak anahtar olabilir. Ekonomik kriz, Media Markt'ın agresif büyüme çizgisini değiştirmeyecek. Türkiye'nin bir numarası olmayı hedefliyoruz. Yeni yatırımlar kriz dönemindeki işsizliğe de 'merhem' olacak. Başta öğrenciler olmak üzere Bursa'da yaşayan herkesin, en son teknoloji ürünlerine daha kolay ulaşmasını sağlayacağız. En önemlisi de Bursalılar, dünya markalarını en ucuza satın alabilecek ve Media Markt'ın yüksek servis kalitesinden kolaylıkla faydalanabilecek.''

Media Markt Bursa Nilpark Mağaza Müdürü Hülya Tetik de Bursa'da bir ilke imza atarak 5 bin metre karelik satış alanında 50 binden fazla ürün çeşidini Bursalıların beğenisine sunacaklarını belirtti.

Tetik, açılışa özel fiyat ve promosyonlardan yararlanmak isteyen tüm vatandaşları mağazanın açılışına beklediklerini bildirdi.

Media Markt'ın Bursa mağazasının açılışı, şarkıcı Yavuz Bingöl'ün katılımıyla kebap dağıtılarak, yarın gece yarısı yapılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*