Media Markt'tan şok fiyatlar

Media Markt'tan şok fiyatlar.16663
  • Giriş : 25.11.2008 / 15:47:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 08:35:59

Türkiye'deki yedinci mağazasını açacak olan elektronik perakendecisi Media Markt, yine şok fiyatlarla geliyor. Yarın dağıtılacak broşüre dikkat!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Media Markt, Türkiye'deki yedinci mağazasını İstanbul Kozyatağı'ndaki Optimum Alışveriş Merkezi'nde, Perşembe günü açacak. Bugün düzenlediği toplantıda kampanyalı ürünlerinden, yeni mağaza planlarından ve büyüme ivmesinden bahseden Media Markt, yarın (Çarşamba günü) İstanbul çapında dağıtılacak broşürlerle indirimli ürünlerinin fiyatlarını ve stok adetlerini açıklayacak.
İki Fırsat Ürünü Burada

Dağıtılacak broşürdeki iki fiyatı, benzer ürünler hakkında bir fikir vermesi açısından burada açıklıyoruz: Philips'in piyasada 1899 YTL'ye satıldığı söylenilen 42PFL3312 model 42 ekran LCD televizyonundan stokta 700 tane bulunduğunu söyleyen Media Markt, satış fiyatını KDV dahil 1333 YTL olarak açıklıyor. Ayrıca Asus tarafından üretilen F80Q isimli dizüstü bilgisayar (yurt dışında 750 dolar gibi fiyatlara satılıyor) ise KDV Dahil 899 YTL etiketle ve 500 adetlik stokla kullanıcılarla buluşacak.


Philips 42PFL3312

 

Hazırlıklar Sürüyor

Kozyatağı'ndaki Optimum AVM Media Markt mağazasının müdürü Yaşar Korkmaz, Media Markt Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan ve Pazarlama Yöneticisi Yıldız Asan'ın katıldığı toplantıda yapılan açıklamaya göre, yeni mağazanın açılışı için Çarşamba gecesinden başlayacak bir mağaza önü müşteri ağırlama düzeni olacak. Perşembe günü sabah 6:00'da açılacak mağaza için gece yarısından itibaren müşterilere ikramlar yapılacak.

Soldan sağa; Nuri Topatan, Yıldız Asan ve Yaşar Korkmaz.

Her ne kadar dışarıda oluşan izdiham için bir çözüm olmasa da, sabah 6:00'dan itibaren müşteriler içeriye 20'şer kişilik gruplarla alınacaklar. Bu şekilde müşteriler içeride rahatlıkla alışveriş yapabilecekler.

shift .net

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*