Meduna, Çek hekimlerine emanet!

  • Giriş : 22.08.2006 / 00:00:00

Vestel Manisaporlu Meduna,geçirdiği kalp spazmının ardından Tarık Almış Spor Tesisleri'nde ikinci kez basının karşısına çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Daha önce hastaneden taburcu olduğunda basın toplantısı düzenleyen Meduna, dün tesislerde antrenman yapan arkadaşlarını seyrettikten sonra bugün yine basın toplantısı düzenledi. Meduna'ya, ameliyat konusunda sağlıklı bir karar verebilmesi için Vestel Manisapor Kulübü tarafından üç ay izin verildi.

Perşembe günü Çek Cumhuriyeti'ne gidecek olan Meduna, burada Çek doktorlarla anadilinde fikir alışverişinde bulunacak. Manisa'daki ilgiden son derece memnun kaldığını ifade eden Meduna, "Bu durum kesinlikle yanlış anlaşmasın. Türk doktorlarını güvenmediğimden değil. Zor bir karar olduğu için anadilimi rahatlıkla konuşabileceğim Çek Cumhuriyeti'ndeki doktorlardan durumum hakkında bilgi alacağım. Benim yerimde kim olsa aynısını yapardı diye düşünüyorum." dedi.

"Çek Cumhuriyeti'ndeki doktorların ameliyat kararı vermesi halinde Türkiye'de mi orada mı olacaksın?" sorusuna karşılık ise bu konuda henüz karar vermediğini söyledi. Yeşil sahalara tekrar dönmeyi çok arzu ettiğini belirten Meduna, durumunun iyi olduğunu ve futbola döneceğini belirtti

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious