Meduna tesislere koştu

  • Giriş : 21.08.2006 / 00:00:00

Turkcel Süper Lig takımı Vestel Manisapor, Ankaragücü maçı hazırlıklarına bir gün rotarla başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Meduna'nın tesislere gelmesi futbolcu arkadaşlarına büyük moral oldu. Vestel Manisapor takımının ikinci kaptanı kaleci Bülent Ataman, "Meduna'nın iyileşmesi ve tekrar sahalara dönecek olma ihtimalinin belirtilmesi takım arkadaşları olarak bizlere büyük mutluluk verdi." dedi.

Başarılı kaleci Bülent, Meduna'nın tekrar sağlığına kavuşması ile ilgli şunları kaydetti, "Meduna'yı tekrar aramızda görmek büyük mutluluk. Meduna'nın Allah göstermesin kötü durumu olsaydı bizi ve Futbol yaşantımızı çok etkilerdi. Aynı durum bizim başımıza da gelebilirdi. Gerçekten çok kötü bir durum. Meduna dahil tüm futbolcularla yaşamımız bir aile gibi. Ben Meduna ile birlikte olduğum kadar ailemle olmuyorum. Böyle bir durumun bir daha yaşanmamasını temenni ediyorum."

Antrenman başladıktan kısa bür süre sonra kız arkadaşı Margetta ile birlikte sahanın kenarına gelerek futbolcu arkadaşlarını izleyen Meduna'nın moralinin oldukça iyi olduğu gözlendi. Bir ara tesislerde bulunan köpeğin yanına giden Çek futbolcu Meduna ve kız arkadaşı Marfgetta, bir süre köpekle oynadı. Neşeli dakikaların yaşandığı bu andan sonra takım arkadaşlarını bir süre daha izleyen Meduna tesislerden ayrıldı.

Meduna'nın yarın tesislerde bir basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious