Medya partimize ambargo uyguluyor

  • Giriş : 23.03.2007 / 00:00:00

Saadet Partisi (SP) Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Zeki Çelik, partilerine medyanın ambargo uyguladığını iddia ederek, sitemde bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zeki Çelik başkanlığında, aralarında İstanbul Avcılar Merkez İlçe Başkanı Ender Esiner ve Maltepe İlçe Başkanı Metin Çelik'in de bulunduğu bir heyet, sivil toplum örgütleri, meslek kurum temsilcileri, sendikalar, basın üyeleri ve esnafla birebir görüşmek üzere ziyaretler gerçekleştirip, halkın beklenti ve sorunlarını dinlemek üzere Adıyaman'a geldi.
İl binasında düzenlenen toplantıda konuşan Çelik, 3 gün boyunca Ankara, İstanbul, Adana gibi büyük illerin dışında kalan diğer bütün illerde, resmi kurumları, sivil toplum örgütlerini, meslek kurum temsilcilerini, sendikaları, basın üyelerini ve esnafımızı ziyaret ederek sorunları dinleyip, halkın beklentilerini not etmek üzere toplantılar düzenlediklerini söyledi.
Çelik, hedeflerinin Saadet Partisi olarak halkla birebir görüşüp halka ulaşmak olduğunu söyleyerek, "Ayrıca Saadet Partisi'ne bazı medya kuruluşları tarafından ambargo uygulanmaktadır. Rantçı kesimin emrindeki anket firmaları bilinçli olarak partimizi anketlerde göstermemekte ve yok saymaktadırlar. İşte bu nedenle biz Milli Görüşçüler olarak bu engeli aşmak için yerel basınımızla ve doğrudan doğruya haklımız ile diyaloga geçerek ülkenin gerçeklerini anlatma imkanı buluyoruz." dedi.
Milletin refahını ve güzel bir dünya da yaşamasını istiyoruz diyen Çelik, "SP'nin görüş olarak diğer partilerden farkları var. Biz devletin sahibi millettir, Bu ülkede yaşayan herkesin düşündükleri gibi yönetilmesi gerekir ve adalet ve nimetin adil bölüştürülmesi gerektiğini söylüyoruz. Ülkemize sahip çıkmak için SP'yi iktidara çıkarmaya çalışıyoruz. Bu kararı elbetteki halkımız verecek ama bu karar ülkeyi ya felakete götürecek yada Saadet Partisi ile saadete kavuşturacaktır. Biz hepimiz milli görüşçüyüz. Biz daha yaşanılabilir bir Türkiye için yola çıktık" şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious