Megastar'dan mega ücret

Megastar'dan mega ücret.12945
  • Giriş : 21.03.2008 / 13:29:00
  • Güncelleme : 21.03.2008 / 13:34:01

Yaz konserleri için anlaşmalara başlayan Tarkan ne kadar istiyor dersiniz?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Metamorfoz' isimli albümüyle hayranlarıyla buluşan Tarkan, yaz konserleri için anlaşmalara başladı. Megastar, Haziran'ın birinci haftasında, Solar Beach'teki konseri için 200 bin dolara anlaştı.

Saklambaç'ın haberine göre, 'Metamorfoz' isimli albümüyle desteksiz eleştirilerin hedefi haline gelen Tarkan, yaz aylarında adından söz ettirmeyi kafasına koydu.

Bunun için birçok meslektaşından önce davranan Megastar, şimdiden konser anlaşmalarına başladı. Tarkan, yaz konserleri için ilk anlaşmayı İstanbul'un en gözde tatil mekanlarından Solar Beach'le yaptı.

Mekanın sahibi İsmail Kaya ile prensipte anlaşan başarılı sanatçı, konserini Haziran ayının ilk haftasında verecek. Eski ve yeni tüm şarkılarını seslendirecek olan Tarkan, bu konserinde birbirinden özel şovlar da sergileyecek. Megastar, Solar Beach'teki konseri için 200 bin dolar ücret alacak.

Böylece Tarkan, aldığı bu rakamla yine kırılması güç bir rekora imza atacak. Bu arada yaza kadar birkaç kilo daha vermeyi planlayan Tarkan, bunun için özel bir diyet uygulamaya başladı. Organik ürünlerle beslenen Megastar, sebze ve meyveye ağırlık verdiği bir diyet programı uyguluyor. Tarkan, kilo vermesini hızlandırmak için ise günde 2 saat spor yapıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious