Mehmet Ağar'ın villasına hırsız girdi

Mehmet Ağar'ın villasına hırsız girdi.13398
  • Giriş : 08.06.2008 / 08:57:00

Mehmet Ağar'ın Çeşme'deki villasına hızrsız girdi. Olay sırasında evde bulunan Emel Ağar, şans eseri hırsızla karşılaşmadı. Bir şey çalınmaması bazı soruları akıllara getirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Işıl ÖZTÜRK-Çağdaş EDİNSEL'in haberi

Doğru Yol Partisi (DYP) eski Genel Başkanı Mehmet Ağar’ın İzmir’in Çeşme İlçesi Boyalık mevkii Mamurbaba’da bulunan yazlığında hırsızlık şoku yaşandı. Cuma gecesi meydana gelen olay sırasında bir dönem İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Ankara Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Mehmet Ağar’ın eşi Emel Ağar’ın da evde bulunduğu bildirildi.

BİR ŞEY ÇALINMAMIŞ

Jandarma bölgesinde bulunan 2238 sokaktaki 34 numaralı villada incelemeler yapan ve parmak izi alan yapan jandarma ekipleri villadan herhangi bir şey alınmadığını belirledi. Kameralarla izlendiği ve bahçesinde köpeklerin bulunduğu bildirilen havuzlu lüks villaya hırsız ya da hırsızların arka bahçeden girdiği öne sürüldü.

Emel Ağar’ın dağınık olan evde villanın balkon ve havuz kısmına eşyaları çıkararak topladığı görülürken, hırsızlık şoku yaşayan Ağar’a arkadaşları destek verdi. Villanın güvenlik sistemleri için inceleme yapılırken gün boyunca tüm kamera ve alarm sistemleri tekrar kontrol edilerek tamirat yapıldı.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious