Mehmet Ali Birand'dan gaf açıklaması

Mehmet Ali Birand'dan gaf açıklaması.10053
  • Giriş : 16.06.2008 / 11:01:00

Mehmet Ali Birand, haber sunarken yaptığı gafların ve dil sürçmelerinin gazeteciliğinin bir gereği olduğunu söyledi ve kendisini eleştirenlere bakın nasıl yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Star TV'de yayınlanan Sibel Turnagöl'ün sunduğu 'Keyf-i Sibel programına konuk olan Mehmet Ali Birand, kendisinin haberleri aktaran bir sunucu olmadığına dikkat çekti.

Yapılan eleştirilere alınmadığını vurgulayan Birand, "Benim yaptığım iş sunuculuk değil. Ben gazeteciyim. Gazeteci olduğum zaman dilim sürçüyor, ben böyleyim. O şekilde daha iyi anlatabiliyorum. İlk başta pek sevmedi seyirci, sonra alışmaya başladı sonra da çok sevdi" diye konuştu.

Kendisini eleştirenlere de değinen Birand, "Bana e-mail gönderiyorlar, bazıları. Eleştiriler geldiği zaman ben mutlaka cevap veririm. Bazıları ipin ucunu kaçırıyor. 'Zaten sen bilmem nesin, o gün yaptığın yorum da felaket. Zaten iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun' falan diyorlar. Verdiğim cevap, 'En iyisi ne siz bu cefayı çekin, ne de ben böyle e-mail alayım. Başka kanalı seyredin daha rahat edeceğiz' diyorum" dedi.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious