Mehmet Ali Erbil, Tatlıses'i taklit etti

Mehmet Ali Erbil, Tatlıses'i taklit etti.10095
  • Giriş : 01.03.2009 / 00:22:00

İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasında yaşanan kavga, Mehmet Ali Erbil'e malzeme oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Günlerdir gündemden düşmeyen İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasında yaşanan kavga, Mehmet Ali Erbil'e malzeme oldu.

FOX TV'de yayınlanan 'Mehmet Ali Erbil'le 50 sarışın' isimli programın girişinde, sarışınların davullu bir gösteri eşliğinde, İbrahim Tatlıse'in seslendirdiği 'Kara üzüm habbesi' şarkısı Erbil'i harekete geçirdi.

Mehmet Ali Erbil önce Tatlıses'i taklit ederek onun gibi oynamaya başladı, daha sonra da Tatlıses'in kendi programında Yıldız Tilbe için söylediklerini tekrarladı ve ortaya esprili bir görüntü çıktı. Erbil'in Tatlıses taklidi ekran başındakileri de kahkahaya boğdu.

BUNDAN SONRA YILDIZ TİLBE ŞARKISI YOK

Yarışmanın ortasında konuya giren Erbil, "Bundan sonra bu şarkı söylenmeyecek. Bundan sonra 'Y' adını kim anarsa hayatımdan silerim. Yok, artık Yıldız Tilbe şarkısı yok" dedi.

Bu sözlerin arkasından Yıldız Tilbe'nin İbrahim Tatlıses'e verdiği 'Kop gel günahlarından' şarkısı çalmaya başladı. Şarkıyı orta yerinde kestiren Erbil, Tatlıses'e takılmaya devam etti.

KESİN ŞU ŞARKIYI

"Kesin şu şarkıyı, bundan sonra Yıldız Tilbe şarkısı yok demedim mi ben? Hayatıma mal olsa artık onun şarkıları benim için bitmiştir."

BEN SENİ KİMLERİN ELİNDEN ALDIM

Daha sonra erkek yarışmacıya dönen Erbil, "Lan oğlum ben seni kimlerin elinden aldım. Ben senin ağabeyinim. Senin üzerinde manevi hakkım var." diye haykırdı. Programdakiler ve ekran başındakiler Erbil'in esprileri karşısında kendini tutamadı.

Erbil daha sonra Tatlıses'in bir sözüne de anlam veremediğini dile getirerek, "Bundan sonra Yıldız'ın 'Y'si ve 'İ'si dedi ya. Tilbe'deki 'İ' herhalde o. Bir onu çözememiştim" dedi.

GAZETECİLER.COM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*