Mehmet Ali Erbil'den AK Parti'ye eleştiri

Mehmet Ali Erbil'den AK Parti'ye eleştiri.13834
  • Giriş : 17.03.2009 / 15:23:00

Mehmet Ali Erbil, dün akşam Fox Tv'de canlı olarak yayınlanan Çarkıfelek programında AK Parti'ye sert eleştrilerde bulundu. İşte o sözler:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

isyan etti.

İşte o sözler:

Erbil:

-Hafta sonu ayıptır söylemesi Bursa'ya gittik. Uludağ'a çıktık. Ondan sonra şeye gittik hızlı feribot İdo. İdo da iktidarın İdo'su ya bir tek iktidar yanlısı kanal 24 yayınlanıyor bir tek. Onu da punduna getirmişler kardeşim yani böyle bir şey yok. Kanal 24 yayınlanıyor bir tek. TRT olsa ona da razıyız. Onu da kılıfına uydurmuşlar. TRT dersin ki herkesin seyredebileceği hani ne Kanal D ne bilmem ne hani major kanallar da değil çok seyredilen kanallar insan derki yani çok seyredilen kanalları. Yok kardeşim anca iktidarın partisinin hangi şeyiyse, kanalıysa o.

BUNLARI HERKES SÖYLEYEMEZ

-Bir de kardeşim bindik beş buçukta kalkacak. İdo seçim otobüsünü bekledi 20dk. geç kalktı. AK Parti seçim otobüsünü bekledi 20dk. Geç kalktı. Hani çoğulcu demokrasiydi bunlar? Hani insan haklarıydı bunlar kendilerine gelince yontuyorlar. Şimdi MHP'nin otobüsünü bekler miydi o İdo? Bekler miydi size soruyorum. Of of bunlar küçük şeyler ama bunlar mide bulandıran şeyler arkadaşlar. Tek partili döneme mi döneceğiz acaba? Yaa siz böyle koyun gibi olursanız döneriz valla ona göre. Bunları da herkes söyleyemez yani sıkar biraz yani sıkar sıkar. Ama biz kendimizi biliyoruz kardeşim. Kanunlara saygılıyız. Allah'tan korkarız. Önemli olan herkesin bu duygular içinde olması. Kanunlara saygılı olacaksın. Başkalarının haklarına saygılı olacaksın ama maalesef işte. Çok zor günler bekliyor ülkeyi.


Hürriyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*