Mehmet Ali Erbil'den 'küfür' itirafı

Mehmet Ali Erbil'den 'küfür' itirafı.13834
  • Giriş : 17.10.2008 / 11:54:00

NTV’de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol programında Mehmet Ali Erbil, 'Telsizle yayına girmişler' dediği küfür olayını itiraf etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Pınar Kür, Müjde Ar, Çiğdem Anad, Aysun Kayacı'nın sunduğu 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının bu haftaki konuğu Mehmet Ali Erbil'di.'Ekran gaf'ları soruldu, Erbil başından geçen 'küfür' olayını anlattı.

'TELSİZLE YAYINA GİRMİŞLER'

Mehmet Ali Erbil, Çarkıfelek'i sunduğu dönemde canlı yayında küfür olayını anlattı. Deniz Akkaya ile birlikte programı sunduklarını hatırlatan Erbil olayı şöyle anlattı: "Ben kadın kılığına, Deniz Akkaya erkek kılığına girmişti. O dönemde de yalvarmalar had safhadaydı. Bir kadın telefonla bağlanmış, arabayı istiyor. 'Ne olur Mehmet Ali Bey, oğlum da yeni ehliyet aldı' diyor. Yalvardıkça yalvarıyor…"

Yarışmacıdan sonra reklama girileceğini ve reklam sırasında kostümünü değiştirmesi gerektiğini belirten Erbil, zaman kazanmak için yayın esnasında kulise giderek kostüm değiştirmeye başladığını ve bu sırada da yayını kulisteki televizyondan izlemeye devam ettiğini söyledi.

OĞLUNA DA…

Yalvarmanın devam ettiğini aktaran Erbil, hattaki kadına "Oğluna da..." diye küfür eder. Küfür ettiği an sesini karşısındaki televizyondan duyan Erbil, o anda yaşadıklarını şöyle anlattı: "Oğluna da... diye küfrettim. Sesimi televizyondan duydum. Şok oldum 'hııı' dedim... Onu da duydum! Artık yapacak bir şey kalmamıştı. Küfür duyulmuştu. Bir de tekrar yayına çıkıp pişkince "telsizle programımızın arasına girip küfretmişler. Protesto ediyorum" diye yayını bitirdim.

ARABA, ÜSTÜNE BİR DE PARA VERDİK

Daha sonra dava açıldığını ve hattaki kadına araba üstüne bir de tazminat ödediğini söyleyen Erbil, olay sonrası tepkilerden korktuğu için Kıbrıs'a gittiğini sözlerine ekledi. Erbil, olaydan bir gün sonra bir polis memurunun kendisini durdurup, tebrik ettiğini de aktardı.

Şovmenin anlattığı ikinci olay yine Çarkıfelek'te dağıtılan hediyelerle ilgiliydi. Programa Veli Göçer'in sponsor olduğunu hatırlanan Erbil şunları anlattı: "O zaman hem ev, hem de araba veriyoruz. Göçer Yalova'daki evlerden bana da bir ev verdi. Hayatımda ilk defa bedava bir şeye sahip oluyorum diye sevinmiştim. Sonra deprem oldu. Benimki dahil tüm o evler yıkıldı..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*