Mehmet Topuz imzayı bastı

Mehmet Topuz imzayı bastı.15942
  • Giriş : 15.06.2009 / 12:14:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 19:56:52

Mehmet Topuz transferine son noktayı koyan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım imzayı attırıyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Transferi Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi karşı karşıya getiren Mehmet Topuz, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda gerçekleştirilen özel imza töreniyle tanıtılılıyor.

Kadıköy Şükrü Saraçoğlu'ndaki imza töreninde, binlerce taraftar var....

Başkan Aziz Yıldırım ve tüm yönetimin hazır olduğu törende Mehmet Topuz'a büyük sevgi gösterisi yapılıyor...

Mehmet Topuz'un “Ben Aziz Yıldırım'a bunu söyleyemem” dediği öğrenildi.

Daha önce saat 11.30'da yapılacağı duyrulan tören taraftarların geldiğinin devam etmesi üzerine 12.00'a alındı.

Stada, Mehmet Topzu ile birlikte giren Başkan Aziz Yıldırım, "Bir transferin nasıl yapılacağını burada yaşayarak göstereceğiz. Şimdi sözleri genç oyuncuya veriyorum o size bir şeyler söyleyecek" dedi.

Yıldırım'dan sonra söz alan olay transfer Mehmet Topuz ise son günlerde yaşananları sildi attı adeta. Topuz, "Şu an çok mutluyum ve heyecanlıyım .Hayatımın en zor 3 haftasını geçirdim. Fenerbahçe formasın uzun yıllar giymek istiyorum. Şu an istediğim taraftarın bana güveni ve ikincisi tatildir. Şampiyonlikta payım olacak ve bunu herkes görecektir. Hepinizi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Mehmet Topuz'dan sonra sözü tekrar alan Aziz Yıldırım Beşiktaş ile aralrını açan transfer için adeta zeydin dalı uzattı.

Yıldırım şunları söyledi: Bu tranferin gerçekleşmesinde Kayserisporlu yöneticilere teşekkür ediyorum. Mehmet için emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Beşiktaş büyük camiadır. Bizler gibi. (tribünlerden yuh sesleri gelince hayır diyerek karşı çıktı. ) Onlar hata yapmış yabilirler onları hoş karşılayacağız. 3 büyük takım Türkiye'nin mihenk taşlarıdır. Nobre ile ilgiilenmediğimizi ve rahat olmalarını söyemiştim. Bu transferde bize önceden sorabilirlerdi.

Mehmet Topuz Fenerbahöe forması ve üzerinde "Birgün herkes Fenerbahçeli olacak" yazılı şapkayı giymek için içeri gitti...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*