Mehmet Topuz Kayserispor'da kaldı

Mehmet Topuz Kayserispor'da kaldı.8877
  • Giriş : 11.06.2007 / 19:00:00

Mehmet Topuz 2006-07 sezonunda ligde 32 maç oynadı, yedi gol attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayserispor'un milli oyuncusu Mehmet Topuz, sarı-kırmızılı kulüple olan sözleşmesini 2009 yılına kadar uzattı.

Kayserispor, transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden Mehmet Topuz'un sözleşmesini 2009 yılına kadar uzattı.

24 yaşındaki orta saha oyuncusu Kayserispor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu ve transfer söylentilerinden hiç etkilemediğini söyledi:

"Benim kulübüm de çok büyük. Beni isteyen büyük kulüplerden farkı yok. En büyük cevap da bu olsa gerek. Önümüzdeki sezon bomba gibi bir takım hedefliyoruz. O doğrultuda çalışıp hedeflerimize ulaşacağız."

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Türk Futbol kamuoyunun en çok konuştuğu futbolcuyu takımda tuttuklarını söyledi.

Kamuoyuna Kayserispor'un büyük kulüp olduğu, elindeki hiçbir oyuncuyu bırakmayacağı mesajını defalarca verdiklerini ifade eden Hurma şunları kaydetti:

"Bu yöndeki söylemlerimize rağmen hem medyamızda hem de adı büyüğe çıkan kulüplerimizde bu iki oyuncumuzla ilgili spekülasyonlar oluşturuldu. Kayserispor büyük kulüptür. Önümüzdeki sezon ilk dörtte olacaktır.

"Ülkemizin gündeminde olan en önemli oyuncusunu kadrosunda tutmayı becermiştir. Bu oyuncumuzun mukavelesini 31 Mayıs 2009 tarihine kadar uzatmıştır."

Kayserispor, Zeytinburnuspor'dan Savaş Yılmaz, Kocaelispor'dan Koray Çölgeçen ve Kayseri Erciyesspor'dan Mehmet Eren ile de sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious