Mehmet Topuz'u tehdit etmedik

Mehmet Topuz'u tehdit etmedik.16466
  • Giriş : 13.06.2009 / 18:38:00

Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı İsmail Ülger, 'Beşiktaşlılar, Kayseri Ülkü Ocakları vasıtasıyla Topuz'u tehdit ediyorlar' şeklinde çıkan haberlerlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ülger, İHA muhabirine yaptığı açıklama, Kayserispor Başkanı Recep Mamur tarafından Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a "Beşiktaşlılar, Kayseri Ülkü Ocakları vasıtasıyla Topuz'u tehdit ediyorlar. Siz gelip ikna edebilirsiniz" şeklinde söylendiği iddia edilen haberlerin ülkü ocakları ile ilgisi olmadığını ve haberin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Ülger, "Bazı gazetelerde ve haber kanallarında Kayserisporlu futbolcu Mehmet Topuz'un transferi ile ilgili olarak yer alan haberlerde Kayseri Ülkü Ocakları ile ilgili tamamen asılsız ve karalamaya yönelik iddialar yeralmıştır.

Bilinmelidir ki Kayseri Ülkü Ocakları'nın Kayserispor ile ilgisi sadece şehrimizin takımı olması sebebiyle duyduğumuz sempatiden ibarettir. Bunun dışında Kayseri Ülkü Ocakları'nın Kayserispor ile uzaktan yakından en küçük ilgisi yoktur. Bu asılsız iftiraları atanları kınıyor ve iddialarını ispata davet ediyoruz.

Ayrıca bu iftiraları atanlarla ilgili hukuki yollara başvuracağımızı duyuruyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*