Mehmet Yıldız % 90 Fener'de

Mehmet Yıldız % 90 Fener'de.12276
  • Giriş : 06.02.2008 / 08:15:00
  • Güncelleme : 06.02.2008 / 08:23:12

Kayserispor'a 5 milyon Euro teklif edip Gökhan Ünal'ı alamayan Sarı-Lacivertliler, Sivasspor'un milli golcüsüyle her konuda anlaşma sağladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Semih sakatlanınca...
Bugün bitecek olan ara transfer döneminin son bombasını Fenerbahçe patlatmak üzere... Ön liberodaki sıkıntıya Şilili Maldonado’yu kadrosuna katarak son veren Sarı-Lacivertliler, Galatasaray derbisinde Semih Şentürk’ün sakatlanmasının ardından yeniden forvet arayışlarına hız vermişti. Kanarya’nın ilk durağı, kısa bir süre önce anlaşma sağlayamadığı Kayserispor oldu. Sarı-Kırmızılı kulübe, Gökhan Ünal için yine aynı rakam önerildi: 5 milyon Euro...

İki takımın ilişkileri iyi
ANCAK Kayserispor Yönetimi, 7.5 milyon Euro’da indirime gitmedi. Gökhan Ünal ile arasında pürüz bulunmayan, ancak kulübünü ikna edemediği için bu transferden vazgeçmek zorunda kalan Fenerbahçe, ibreyi bir diğer gözağrısı Mehmet Yıldız’a çevirdi. Yıldız ile her konuda anlaşma sağlayan Sarı-Lacivertliler’in iyi ilişkiler içinde bulunduğu Sivasspor’un Başkanı Mecnun Odyakmaz ile bugün masaya oturup transfere son noktayı koyması bekleniyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious