Mehmet Yıldız: Herkes bizi konuşacak

Mehmet Yıldız: Herkes bizi konuşacak.15610
  • Giriş : 29.06.2008 / 16:07:00

Türkiye'yi bu sezon Intertoto Kupasında temsil edecek olan Sivasspor hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Sivasspor'un başarılı kaptanı Mehmet Yıldız, "Yeni sezonda herkes bizi konuşacak"dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

2007-2008 Futbol sezonunda ligi 4'üncü sırada tamamlayarak Türkiye'yi Avrupa Kupalarında Intertotoda temsil etme hakkı kazanan ve bu nedenle hazırlık dönemine erken başlayan Sivasspor, çalışmalarını tam gaz sürüdürüyor.

İzmit'teki Kartepe Green Park Otelde İntertoto Kupası hazırlıklarını sürdüren Sivasspor'un başarılı kaptanı Mehmet Yıldız, kampın çok olumlu geçtiğini ve yeni transferlerle kaynaştıklarını söyledi. Mehmet Yıldız, "7-8 Temmuz'da oynayacağımız Intertoto karşılaşmalarına çok iyi hazırlanıyoruz. Yeni transferlerimiz Bilica, İbrahim, Eyüp Kadri, Faruk Bayar, Tayfur ve Murat Yılmaz takıma çok çabuk uyum sağladılar. Yenilenen kadromuzla daha büyük başarılara imza atacağız. Güzel günler bizi bekliyor. Taraftarlarımız bize güvensin yeni sezonda yine herkes bizi konuşacak. Hocamız bize izin vermesine rağmen biz takım arkadaşlarımız ile birlikte kampa katıldık. Bu bizim takımın ne kadar duyarlı olduğunun bir göstergesidir. Avrupada'da adımızdan söz etirmek isitiyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious