Mehmet Yıldız: Lincoln'le coşarım

Mehmet Yıldız: Lincoln'le coşarım.13891
  • Giriş : 27.12.2008 / 09:18:00

G.Saray'la resmi sözleşme imzalaması artık an meselesi olan Mehmet Yıldız, müstakbel kulübünde yedek kalacağına ilişkin iddialara güldüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Sivasspor'un golcüsü, "Bu konuda mütevazı olmaya hiç gerek yok. Eğer G.Saray'a transferim gerçekleşirse ilk 11'de oynarım, hem de takır takır oynarım" ifadesini kullandı.

Lincoln'le coşarım

"Anlaşma sağlanırsa G.Saray'da seve seve oynarım. Lincoln müthiş, onun pasları ile çok gol atarım".

Gurur duyarım

Galatasaray'ın transferi için Sivasspor ile pazarlıkları son aşamaya getirdiği Mehmet Yıldız, sarı-kırmızılı takımda oynamaktan gurur duyacağını söyledi. Yiğidolar'ı Süper Lig'de üç yıldır sırtlayan 'terminatör' lakaplı golcü, "Benim net bir bilgim yok ama kulüpler görüşüyormuş. Anlaşma sağlanırsa Galatasaray gibi büyük bir
kulüpte elbette seve seve oynarım" ifadesini kullandı.

Banko oynarım

Sarı -kırmızılı takımda büyük işlere imza atacağını belirten Mehmet Yıldız, "Galatasaray ligin en iyi takımlarından biri. Kadrosu oturmuş. Forvetinde Baros, Ümit ve Nonda gibi yıldızlar var. Lincoln gibi bir pasöre sahipler. Bu ekiple birlikte ben de çok daha fazla gol atacağıma inanıyorum" dedi. Mehmet, ilk 11'e girme konusunda endişesi olmadığını, takır takır oynayacağını da vurguladı.

fotamaç

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*