Mehmet Yıldız'ın vefa borcu

Mehmet Yıldız'ın vefa borcu.12276
  • Giriş : 28.12.2007 / 13:34:00

Mehmet Yıldız: Beni bugünlere getiren Sivasspor'a vefa borcumu ödeyeceğim.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sivaspor'un golcü futbolcusu Mehmet Yıldız, takımdan ayrılmayacağı için çok mutlu lduğunu söylerken Sivas'a olan borcunu sonuna kadar ödemek istediğini de sözlerine ekledi.

Transferin gözdesi Mehmet Yıldız, "Beğenilmek çok güzel ama Sivas'tan ayrılmayı hiç bir zaman düşünedim. Kulübümde kaldığım için çok mutluyum. İnsan mutlu olduğu evinden ayrılmak neden istesin. Beni bu günlere Sivasspor getirdi. Benim için önemli olan ilk etapte transfer değil kulübümün başarısıdır. Çünkü benim Sivasspor'a ödemem gereken bir borcum var. Onu ödemeden bu takımdan hiç bir zaman ayrılmayı düşünmüyorum. Ben ve arkadaşlarım bunu başaracağız, 2007-2008 sezonunu şampiyon olarak tamamlayacağız. Tek hedefimiz budur. Bundan sonra Sivasspor'un başarısı ve şampiyonluğu için ter dökeceğim. İkinci yarı bambaşka bir Sivasspor izleyeceksiniz" diye konuştu.

Golcü futbolcu, transferi konusunda, "Bu saatten sonra gelişecek olayda benim ve kulubümün menfaatleri doğrultusunda bir olay gelişirse başkanımız ve hocamız Bülent Uygun'un taktirine bırakıyorum" dedi.

SİVASSPOR BAŞKANI: "YILDIZ'I SATMIYORUZ"

Transfer sezonunun flaşı ismi Mehmet Yıldızı satmaktan vezgeçtik diyen Sivasspor Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz, "Mehmet Yıldız transferinden kesinlikle vazgeçtik. Şehirde Mehmet'in satılmaması için başlatılan yardım kampanyası bizi çok duygulandırdı. Bu nedenden dolayı Mehmet Yıldız'ı satmaktan kesinlikle vazgeçtik. Bundan sonra bizim düşüncemiz taraftarımızında istediği gibi şampiyonluk. Onlar bunu çok istiyor bizde onların bu isteğini boşa çıkarmamak için çalışacağız" dedi.

SİVASSPOR BUGÜN ANTALYA'DA KAMPA GİRİYOR

Turkcell Süper Liginin ilk yarı lideri Sivasspor bu gün Antalya Manavgat'ta kampa giriyor. 28 Aralık 05 Ocak tarihleri arasında Antalya'da kamp yapacak olan Sivasspor burada iki de hazırlık maçı oynayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious