Mehmet Yılmaz Ankaragücü'nde

Mehmet Yılmaz Ankaragücü'nde.13692
  • Giriş : 27.06.2008 / 13:04:00

Turkcell Süper Lig'de gelecek sezon üst sıralarda yer almak isteyen ve transfere hız veren Ankaragücü, Ankaraspor'un golcü futbolcusu Mehmet Yılmaz ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ankaragücü Tesisleri'ndeki törende konuşan kulüp başkanı Cemal Aydın, Mehmet Yılmaz'ı yıllardır istediğini belirterek, ''Kendisi için iki defa Çanakkkale'ye gitmiştim. O zamanlar Okan Koç da orada oynuyordu. Okan Koç'u almıştım ama Mehmet Yılmaz'ı almak nasip olmamıştı. Bu oyuncunun transferi aklımda kalmıştı. Sonunda kendisine Ankaragücü forması giydirdiğim için çok mutluyum'' dedi.

Mehmet Yılmaz'ın da Ankaragücü'nde oynamayı çok istediğini ifade eden Aydın, ''Kulübe geldi. 10 dakika konuştuk ve hemen anlaştık. Kulübümüze hayırlı olsun'' dedi.

Transferinde emeği geçen herkese teşekkür eden Mehmet Yılmaz ise Türkiye'nin sayılı, Ankara'nın da en köklü kulübüne geldiğini kaydederek, ''Başarılı olacağımı düşündüğüm bir kulüpteyim. Taraftarın da desteğiyle iyi bir sezon geçireceğimi düşünüyorum. Daha önce iki yabancı takımdan teklif almıştım. İlk tercihim yurt dışı olmasına rağmen Ankaragücü'nde oynamayı çok istiyorum'' ifadelerini kullandı

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious