Mehter marşlı idman

Mehter marşlı idman.14985
  • Giriş : 27.03.2008 / 08:57:00

Bülent Uygun Sivasspor'u, Kasımpaşa maçına 10. Yıl, Mehter Marşı ve horon eşliğinde hazırlıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor hafta sonu Kasımpaşa ile İstanbul’da oynayacağı maça çok farklı bir yöntemle hazırlanıyor. 10. Yıl ve Mehter Marşı, horon müziği eşliğinde çalışarak karşılaşmaya motive olan kırmızı-beyazlı oyuncuların çok neşeli oldukları gözlendi. Sivassporlu futbolcular çalışma bitiminde hep birlikte horon çekti.

Teknik Direktör Bülent Uygun, Kasımpaşa maçının şampiyonluk yolunda çok önemli bir sınav olduğunu ifade etti.

Başarılı çalıştırıcı, “Belki de oynayacağımız en zor deplasmanlardan. Bu maçı çok önemsiyoruz. Önemsediğimiz gibi çok zor geçeğini de biliyoruz, ancak İstanbul’da seyircimizin de desteğiyle alacağımız puan şampiyonluk iddiamızı çok üst seviyeye taşıyacaktır. Bu hafta da derbi var. Bu derbide her sonuç bize yarar. Dolayısıyla öncelikle kendimize bakıp avantajı lehimize çevirmeliyiz” dedi.

Bülent Uygun, Bafra Belediyespor Kulübü’ne yapılan silahlı saldırıyı kınadıklarını sözlerine ekledi.

SİVAS KOROSU YOLDA

Kasımpaşa mesaisini salonda yaptığı idmanla sürdüren Sivasspor’da, Cumhuriyet Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu (BESYO) ile kırmızı-beyazlı kulübün ortaklaşa olarak maçlarda marşlar söyleyecek ve tezahürat yapacak bir koro oluşturuluyor. “BESYO Sivasspor el ele, haydi herkes maç izlemeye” sloganıyla başlatılan organizasyon kapsamında Sivasspor-Beşiktaş maçı öncesinde ve karşılaşma sırasında 500 kişilik üniversiteli grubu, marşlarla taraftarları coşturacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious