Meira'dan kötü haber

Meira'dan kötü haber.14319
  • Giriş : 10.08.2008 / 16:09:00

G.Saray'da bugün yapılan antrenmanda Meira sakatlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Galatasaray, Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda 13 Ağustos Çarşamba günü Romanya'nın Steaua Bükreş takımıyla yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Michael Skibbe yönetiminde basına kapalı olan antrenmanda futbolcuların koordinasyon çalışmalarının ardından teknik çalışmalar yaptıkları, kalecilerin de takımdan ayrı özel bir antrenman gerçekleştirdikleri bildirildi.

Antrenmanın, kalecilerin de katılımıyla yapılan taktik ağırlıklı çalışmayla sona erdiği belirtildi.

Antrenman sırasında sol ayak bileği ve tabanında ağrısı olan Meira'nın antrenmanın taktik bölümü tamamlanınca sağlık ekibi tarafından tedavi altına alındığı, çalışmanın son bölümünde bir pozisyonda sağ ayak bileği zorlanan Yaser Yıldız'ın tedavisine de başlandığı dile getirildi.

Harry Kewell'in koordinasyon çalışmasının ardından antrenör Cevat Güler yönetiminde sahada, Orkun ve Linderoth'un tedavilerinin ardından fizyoterapistler eşliğinde salon ve sahada takımdan ayrı çalıştıkları kaydedildi.
Sakatlıkları bulunan Aydın, Mehmet Güven ve Ümit Karan ile ameliyat geçiren Semih Kaya ve Uğur'un tedavilerinin sürdüğü, Serkan'ın ise dinlendirildiği vurgulandı.

Galatasaray, Steaua Bükreş maçı hazırlıklarını yarın akşam saatlerinde basın ve taraftarlara kapalı olarak sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*