Melih Gökçek sözünde dursun

Melih Gökçek sözünde dursun.12742
  • Giriş : 27.12.2008 / 21:49:00

Ankaragücü yönetimi, Melih Gökçek'ten verdiği sözü yerine getirmesini istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ankaragücü Kulübü yönetimi, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten, transfer sözünü yerine getirmesini istedi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Gökçek'in yaklaşık 2 ay önce, Ankaragücü'ne 2 futbolcu transfer edeceğini basının önünde açıkladığı hatırlatılarak, kendisinden bu sözünü yerine getirmesi istendi.

Ankaragücü Kulübü İcra Kurulu tarafından yapılan ve Melih Gökçek'in özel kalemine faksla gönderilen açıklama şöyle:

''Gerek yazılı ve görsel basında, gerekse MKE Ankaragücü taraftarlarıyla Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yaptığınız toplantıda MKE Ankaragücü Kulübü'nün kendiniz, Ankara ve Türk sporu için çok önemli yeri olduğunu belirterek, ilk transfer döneminde MKE Ankaragücü Kulübü'ne yakışır iki futbolcu alarak hediye edeceğinizi açıkladığınız malumlarınızdır.
Ligin ilk yarısı sona ermiş olup, ikinci yarı hazırlıkları ve buna dayalı olarak da transfer çalışmaları başlamıştır. Kulübümüzün yapacağı transfer çalışmalarına ışık tutması bakımından, MKE Ankaragücü Kulübü'ne yapacağınız iki oyuncu transferine ilişkin maddi ve manevi unsurların kulübümüze bildirilmesini rica ederiz.''

Melih Gökçek, yaklaşık 2 ay önce Ankaragücü tribün liderinin kendisini ziyareti sırasında, taraftarların kendisinden Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı olarak transfer istemesi üzerine, Ankaragücü'ne devre arasında 2 futbolcu transfer edeceği sözünü vermişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*