Memati dünya evine girdi

Memati dünya evine girdi.47281
  • Giriş : 26.04.2008 / 15:58:00

Vadi'nin 'Memati'si Gürkan Uygun, Şebnem Ceylan'la evlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kurtlar Vadisi'nde 'Memati' karakterini canlandıran Gürkan Uygun, dünya evine girdi. Ünlü oyuncu, Biri Bizi Gözetliyor (BBG) isimli yarışma programından tanınan Şebnem Ceylan'la hayatını birleştirdi.

26 Nisan Cumartesi akşamı evleneceği öğrenilen Uygun, düğünü gizli tutmak tarihi bir gün öncesine aldı. Caddebostan bir mekanda gerçekleyen düğün törenine Gürkan Uygun'un şahitliğini Necati Şaşmaz yaparken düğün törenine dizide ki rol arkadaşları ve yakın dostları olmak üzere 300 kişilik davetli katıldı.

Basının görüntü almaması için seferber olan Uygun, Kurtlar Vadisi dizisinde de rol alan bir minibüs dolusu yaklaşık 30 kişilik korumayı mekanın dört bir yanına yerleştirdi. Gazetecileri mekanın çevresine yaklaştırmayan korumalar ile basın mensupları arasında kimi zaman arbede çıktı. Gece bitiminde gelin arabasına arka kapıdan binen Gürkan Uygun ve gelin Şebnem Ceylan çift tüm çabalara rağmen, görüntülenmek kurtulamadı. Şebnem Ceylan, 1980 doğumlu. Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü mezunu. Sıkı bir Galatasaraylı olan Şebnem, 4 çocuklu bir ailenin üçüncü kızı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious