Memati evlendi

Memati evlendi.47281
  • Giriş : 26.04.2008 / 10:04:00

Şebnem Ceylan ve Gürkan Uygun'un bu mutlu gününde Memati'nin şahidi kimdi dersiniz?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kurtlar Vadisi'nde 'Memati' karakterini canlandıran Gürkan Uygun, dünya evine girdi. Ünlü oyuncu, Biri Bizi Gözetliyor (BBG) isimli yarışma programından tanınan Şebnem Ceylan'la hayatını birleştirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

26 Nisan Cumartesi akşamı evleneceği öğrenilen Uygun, düğünü gizli tutmak tarihi bir gün öncesine aldı. Caddebostan bir mekanda gerçekleyen düğün törenine Gürkan Uygun’un şahitliğini Necati Şaşmaz yaparken düğün törenine dizide ki rol arkadaşları ve yakın dostları olmak üzere 300 kişilik davetli katıldı.

Basının görüntü almaması için seferber olan Uygun, Kurtlar Vadisi dizisinde de rol alan bir minibüs dolusu yaklaşık 30 kişilik korumayı mekanın dört bir yanına yerleştirdi. Gazetecileri mekanın çevresine yaklaştırmayan korumalar ile basın mensupları arasında kimi zaman arbede çıktı. Gece bitiminde gelin arabasına arka kapıdan binen Gürkan Uygun ve gelin Şebnem Ceylan çift tüm çabalara rağmen, görüntülenmek kurtulamadı. Şebnem Ceylan, 1980 doğumlu. Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü mezunu. Sıkı bir Galatasaraylı olan Şebnem, 4 çocuklu bir ailenin üçüncü kızı.

HABERTURK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious