Memati ölmedi, yaşıyor

Memati ölmedi, yaşıyor.13399
  • Giriş : 28.03.2008 / 13:00:00
  • Güncelleme : 28.03.2008 / 12:54:16

Kurtlar Vadisi fanatiklerinin merakla beklediği 31. bölüm yayınlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Memati ölecek mi, ölmeyecek mi?" tartışmalarını günler boyu devam ederken dün gece Kurtlar Vadisi Pusu'nun 31. bölümü yayınlandı.

Yayınlandı yayınlanmasına ama bir çoğumuzu tatmin etmedi açıkçası.

Herşeyden önce sırf fragmanda şaşırtmaca yapmak adına bölüme sahne eklenmiş yani şişirilmiş bölüm. Fragmanda Polat'ın Büyük İskender'le karşı karşıya geldiği gösteriliyordu oysa bölümde bu bir yanılsama olarak verildi. Eski bölümlerden yapılan kolajlarla pek çoğumuzun aklına bile gelmeyen detay ve ayrıntılarla zamandan çalıntı anlayacağınız.

MEMATİ YAŞIYOR MU?

Her ne kadar Memati'nin ölmediğini bölümün sonunda öğrenmişiz gibi görünsede, aslında Polat, Ömer babanın yanına gittiğinde öğrendik Memati ile ilgili gerçeği. Ömer babanın Hz İbrahim ile Hz. İsmail örneğini vererek 'belkide sadakatinin sınandığını ve sabretmesi gerektiğini' söylediğinde yani.

MURO ÖLMEDİ

Sonra Bulut'un ve Muro'nun akibetini öğrendik. Söylendiği gibi ne Bulut öldü ne de Muro... Bulut'un vurulduğunu, kaçtığını ve kendinden geçtiğini gördük. Ama öldüğünü görmedik.

MURO DEVLETE Mİ ÇALIŞACAK?

Muro ise geçtiğimiz haftalarda söylenenleri doğrular nitelikte tavır ve davranışlar içerisindeydi. İçindeki insan sevgisi senaristler tarafından iyice ortaya çıkarılmaya başlandı. Biraz geriye giderseniz Muro sevgilisine bile acımayan soğukkanlı acımasız bir terörist olarak girmişti diziye. Oysa son zamanlarda özellikle de bu bölümde iyice muhallebi kıvamına geldi amiyane tabiriyle. Sanırız söylendiği gibi Muro itirafçı olup devlete çalışmaya başlıyacak.

HAKAN, POLAT'IN ELİNDE

Netice itibarıyle Polat kırmızı kitabı okudu ve yeminini etti. Henüz kitabın detaylarını bizler bilmiyoruz. İskender Büyük'ün de dokunulmaz olmadığı, onun da Polat'tan çekindiği vurgulandı. Deli Hikmet sevdiğine kavuştu. Muro Bulut'u vurdu ancak ölüp ölmediğini henüz bilmiyoruz... Hakan tekrar ele geçti. Ve en önemlisi de Memati ölmedi.

İNTERNETHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious