Memati yaşıyor

Memati yaşıyor.13399
  • Giriş : 02.04.2008 / 14:30:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 12:12:14

Herkesin öldü sandığı Memati yaşıyor... İşte 32. bölüm fragmanı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kurtlar Vadisi dizininde bu zamana kadar yüzlerce farklı karakter oynadı. Birçoğu çatışmalarda ölürken bir kısmı da sinsice katledildi. Tabii bir de racona ters düşüp Polat Alemdar ve ekibi tarafından ipi çekilenler var...
Fakat hiçbirinin ölümü ‘buz adam Memati’ kadar üzüntü vermedi izleyiciye. Dizinin çıkış kahramanı Çakır’ın ölümü bile bu kadar sarsmamışken izleyiciyi, kırmızı kitabın sırrına erişen Polat’ın, İskender’le girdiği pazarlık sonucu feda ettiği Memati derinden sarstı bu sefer. Fakat, isminin anlamı ‘ölüm’ olan Memati’ye bu şekilde ölümü yakıştırmayan izleyiciye, müjdeyi dizinin geçen haftaki bölümün final sahnesinde, kötülüklerin adamı Hakan verdi. Güneydoğu’lu vatandaşların nevruz kutlamalarında, masum insanları öldürürken Polat tarafından enselenen Hakan’ın canının karşılığı olarak, ‘Beni öldürme sana Memati’yi vereyim’ sözü izleyiciyi yeni bir heyecana soktu.

DURUMU HİÇ İYİ DEĞİL

Peki nasıl oldu da, karışıklık için her türlü caniliği yapmayı göze alan İskender Küçük, Polat’ın sağ kolunu keseceğim demesine rağmen kesmedi. Ya da, birçok kez Polat ve adamalarının elinde kurtulan Hakan, uğruna gözünü verdiği İskender’e ihanet mi etmişti. Yoksa bu da bir tuzak mıydı? Kurtlar Vadisi’nin resmi web sitesi ve konuyu haber yapan bir çok sitede bu konular tartışılırken dizinin yarın yayınlanacak 32. bölümünün fragmanında, Memati’nin gerçekten yaşadığı ortaya çıktı. Evet Memati ölmemiş yaşıyordu. Fakat İskender ve adamları tarafından çok ağır bir işkenceden geçirilmiş ve geçiriliyor... Yani durumu hiç de iyi değil!

YENİ BİR PATLAMA OLACAK

Bugün yayınlanan fragmanda, yeni sürprizlerle izleyicisinin karşısına çıkacak olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 32. bölümünde çok ilginç gelişmelerin de olacağı gözlemleniyor. Memati’nin yaşadığını Hakan’dan duyan, Polat’ın kurtarma operasyonları görünürken, İskender’in de artık iyice köşeye sıkıştığı belli oluyor. Geçen haftayı Memati’nin yaşadığı haberi ile kapatan dizinin bu haftaki final sahnesinde de yine bir patlama olacağı izlenimi var.

Şimdi merak edilen konu ise Polat’ın, çok ağır işkencelerden geçirilen Memati’yi kurtarıp kurtaramayacağı olurken, geçen bölümde Muro ve adamları tarafından çapraz ateşe tutulan fakat yaralı olarak kaçmayı başaran Yalçın Bulut’un yaşayıp yaşamadığı ise gizemini hala koruyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious