Memati yuva yıktı

Memati yuva yıktı.7667
  • Giriş : 29.06.2008 / 19:31:00
  • Güncelleme : 29.06.2008 / 18:55:55

Antalya’da garsonluk yapan Sevim Zelyurt, bodyguard eşi Fatih Zelyurt’un Kurtlar Vadisi dizisinde oyuncu Gürkan Uygun tarafından canlandırılan Memati karakteri gibi yaşadığını ileri sürerek boşanma davası açtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sevim Zelyurt (26) nisanda Kumluca ilçesinde tanıştığı Fatih Zelyurt (30) ile mayısta nikâh masasına oturdu. Ancak çiftin beraberliği kısa sürdü. Boşanma davası açan Sevim Zelyurt, “Nikâh masasına oturduktan bir hafta sonra fark ettim ki adam kendisini dizideki Memati zannediyor. Memati gibi yürüyor, onun gibi konuşuyor. Onun dizideki sevgilisi ne yapıyorsa, bana onu yaptırmaya çalışıyor. Bunun üzerine boşanmaya karar verdim” dedi.

Önceki evliliğinden iki çocuğu olan Sevim Zelyurt, nikâhtan sonra eşinin ağabeyi Mustafa Zelyurt’un kendisini uyardığını, ancak onu dinlemediği için pişman olduğunu da kaydetti.

Eşinin kendisini ayrılmaması için tehdit ettiğini de öne süren genç kadın, “Psikolojisi bozuk. Annemi, beni ve diğer kardeşlerimi tehdit edip duruyor. Sürekli beni öldüreceğini söylüyor. Hayati tehlikem var” dedi. Çiftin boşanma davası Antalya Aile Mahkemesi’nde önümüzdeki ay görülecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious