Meraklı kedi merakının kurbanı olacaktı

Meraklı kedi merakının kurbanı olacaktı.14476
  • Giriş : 09.12.2008 / 09:34:00

Eminönü Ziraat Bankası Cağaloğlu Şubesi önüne bırakılan şüpheli paket polisi alarma geçirdi. Şüpheli paketteki kokuya giden kedi parçalanmaktan son anda kurtuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fünye bağlandığı sırada, içindeki börek kokularını alarak pakete yaklaşan bir kedi, patlama sesi üzerine böreği bırakıp var gücüyle kaçtı. Yüksek ses, çatılarda toplanan martıları da ürküttü.

Eminönü Ziraat Bankası önünde şüpheli bir paket gören vatadaşlar polise ihbarda bulundu. Söz konusu adrese gelen polis şüpheli paketin çevresinde güvenlik önlemi aldı. Bir süre sonra pakete müdahale etmek için bomba uzmanları olay yerine intikal etti. Bomba uzmanı özel giysilerini giyerek pakete fünye bağladı.

Bu sırada, patlatılmadan pakete bir kedi yaklaştı. Kedi paketi koklayıp çevresinde dolaşırken pakete bağlanan fünye ateşlendi. Paket parçalanırken, patlama sırasında çıkan yüksek ses üzerine kedi var gücüyle kaçarak olay yerinden uzaklaştı. Kedinin pakete ilgisinin sebebi ise paket parçalandıkta sonra ortaya çıktı. Fünye ile patlatılan pakette börek olduğu görüldü. Patlama sırasında çıkan yüksek ses çatılarda toplanan martıları da ürküttü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*