Meram'a Doktor Kalaycı reçetesi

Meram'a Doktor Kalaycı reçetesi.20699
  • Giriş : 09.01.2009 / 18:29:00

Dr. Serdar KALAYCI, Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı olarak projeleri ile Meram'ın yönetiminde nasıl bir fark ortaya koyacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Dr. Serdar KALAYCI, projeleri ve vizyonu ile Meram'ın çehresini değiştirecek reçeteler yazmaya hazır olduğunu söyledi.

"Bilime, sanata, kültüre ve estetiğe önem veren şahsım ve ekibimle, “Sözle değil, ilçemize kazandıracağımız hizmetlerle konuşacağız” diyen Dr. Serdar KALAYCI 30 Mayıs 1973 tarihinde Konya'da doğdu.

İlk, orta ve lise öğrenimini 1979–1990 yılları arasında Konya'da tamamladı. 1994 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. Aynı yıl bölümünde Araştırma Görevlisi olarak göreve ve Fen Bilimleri Enstitüsü'nde Yüksek Lisans eğitimine başladı. 1997 yılında Yüksek Lisans eğitimini tamamladıktan sonra aynı yıl Doktora eğitimine başladı ve 16 ay süren askerlik görevini yerine getirdi. 2003 yılının Mayıs ayında Fen Bilimleri Enstitüsü'nden doktor unvanını aldı.

10 yıl boyunca akademisyen olarak görev yaptığı Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden ayrılarak 2004 yılında Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü'ne Su İşleri Daire Başkanı olarak atandı.

2006 yılında Plan Proje Dairesi Başkanlığı görevine başlayan Dr. Serdar KALAYCI, 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Genel Seçiminde AK Parti'den Meram Belediyesi Başkanlığı'na aday adayı olmak üzere 26 Kasım 2008 tarihinde KOSKİ Genel Müdürlüğü'ndeki Daire Başkanlığı görevinden ayrıldı.

İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi'nde TMMOB Ankara Genel Merkez Delegesi olarak görev yapan Dr. Serdar KALAYCI'nın ulusal ve uluslararası 25 makalesi bulunmaktadır.

Dr. Serdar KALAYCI evli ve 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*